Nieustanny rozwój firmy – w każdym aspekcie! UROSNĄĆ, BY KONKUROWAĆ

Sala konferencyjna przygotowana na szkolenie

Szkolenie jest jednym z narzędzi zwiększających produktywność firm, działającym bezpośrednio na ich podstawowy zasób: ludzi, ich umiejętności i kreatywność. Circinus – firma szkoleniowa towarzyszy twojej spółce i jej pracownikom na ścieżkach uczenia się, aktualizacji i ciągłego rozwoju.

Ponieważ rozwój firmy zależy od rozwoju ludzi, którzy dla niej pracują.

STAWIAMY CZOŁA ZMIANOM

Na coraz bardziej konkurencyjnym, a przede wszystkim szybko zmieniającym się rynku, konieczne jest czasem zrewidowanie i dostosowanie swoich procedur. Aby poradzić sobie ze zmianami, często konieczne jest poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

Firma szkoleniawa będzie z Tobą współpracować w celu określenia obszarów, w których należy interweniować i jakie środki należy podjąć w poszczególnych przypadkach, w tym pomoże Ci wykorzystać Twój fundusz interprofesjonalny.

W obliczu wyzwań konkurencji umiejętności zawodowe i techniczne, kompetencje oraz zasoby ludzkie przygotowane i dostosowane do strategii są często kluczem do sukcesu biznesowego. Szkolenia dla firm, w coraz większym stopniu stają się decydującą dźwignią dla utrzymania zdolności konkurencyjnej firmy i radzenia sobie z niezbędnymi procesami innowacji organizacyjnych i technologicznych.

Rozwijamy i doskonalimy zasoby ludzkie poprzez zindywidualizowane plany szkoleniowe i doradztwo, dostosowane do specyficznych potrzeb firm.

Sektory działalności przedsiębiorstw objęte interwencją

W realizacji swoich planów szkoleniowych firmy szkoleniowe stosują metodologie najbardziej odpowiednie do specyficznych potrzeb firmy, stale wykorzystując studia przypadków, teatr korporacyjny, symulacje, odgrywanie ról, coaching zespołowy, ćwiczenia ad hoc na oprogramowaniu do zarządzania oraz ciągłe porównywanie wzajemnych doświadczeń. Nasz krajowy wymiar pozwala nam oferować nasze usługi firmom działającym w wielu lokalizacjach w następujących sektorach

Nasze szkolenia dla firm koncentrują się na takich obszarach specjalizacji jak:

 • Call i contact center,
 • Handlowo-usługowe,
 • Produkcyjna,
 • Motoryzacyjna,
 • Agrotechniczna,
 • IT,
 • Finansowo-ubezpeiczeniowa,
 • HORECA,
 • Oświatowa i instytucje państwowe,
 • Medyczna
 • Akademie korporacyjne

Wspieramy również firmy w budowie i zarządzaniu akademiami korporacyjnymi. Akademie to szkoły szkoleniowe tworzone najczęściej przez światłe i innowacyjne firmy, które chcą wcielić w życie kulturę i wartości swojej firmy poprzez doskonalenie umiejętności i wzmocnienie „kluczowych postaci”. Przyczyniamy się do sukcesu tych złożonych projektów poprzez dzielenie się osiągniętymi celami szkoleniowymi i organizacyjnym wpływem nauki

Nasza metodologia

Opracowujemy plan szkoleń korporacyjnych z szeregiem działań według sprawdzonej metodologii.

Nasze plusy

 • Wsparcie na terenie całego kraju
 • Usprawnione i wydajne procedury online
 • Centralizacja usług aktywizacji stażowej
 • Zaawansowane procesy skomputeryzowane
 • Wsparcie i monitoring na wszystkich etapach procesu
 • Szybkość i personalizacja usług

Nasze firmy szkoleniowe organizują i promują szkolenia dla firm na różne tematy. Kursy mogą być korporacyjne – przeznaczone wyłącznie dla pracowników jednej firmy – lub międzyzakładowe, gdy w kursie uczestniczą pracownicy różnych firm.

Firmy mogą zamówić kursy „szyte na miarę”, zaprojektowane specjalnie pod kątem ich potrzeb szkoleniowych. Zajęcia mogą odbywać się np. w firmie szkoleniowej w Poznaniu, w siedzibie firmy lub, w przypadku niektórych tematów, online.

Działania szkoleniowe mogą być opłacane bezpośrednio przez firmę lub finansowane ze środków publicznych.

Możliwe jest również finansowanie kursów z funduszy międzybranżowych, poprzez wykorzystanie bonów lub przedłożenie planów szkoleniowych. Szkolenia dla firm – oferują również usługę zarządzania korporacyjnymi planami szkoleniowymi, finansowanymi przez fundusze międzybranżowe.

Szkolenie na żądanie

Szkolenia dla firm oferuje również możliwość nauczania online, dzięki platformie nauczania na odległość, przeznaczonej do korzystania z treści multimedialnych.

Na życzenie zainteresowanych firm, kursy mogą być organizowane w trybie e-learningu, częściowego lub całkowitego, w zależności od rodzaju i wybranego tematu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.