Firma bukmacherska eWinner – nowy gracz na rynku zakładów online

Człowiek z paletą do tenisa i pilkami

Artykuł sponsorowany.

Zakłady bukmacherskie online cieszą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem. To zrozumiałe. Wielu miłośników zakładów woli obstawiać je wygodnie, bez wychodzenia z domu. W ostatnim czasie zyskali ku temu nową możliwość. Jesienią ubiegłego roku na rynku wystartowała bowiem nowa marka. Ewinner to atrakcyjne bonusy 2020, współpraca ze znanym koszykarzem, rozbudowany pakiet bonusów powitalnych – wszystko to sprawiło, że o firmie gracze dowiedzieli się bardzo szybko. Sprawdźmy, na co mogą liczyć.

Legalny bukmacher – bezpieczeństwo gry

eWinner posiada niezbędne licencje i pozwolenia Ministerstwa Finansów. Działa na terenie naszego kraju i również tutaj opłaca podatki. Co więcej, dba w sposób szczególny o legalność zakładów bukmacherskich, co oznacza, że udział w nich mogą brać tylko osoby pełnoletnie, które potwierdzą swoją tożsamość i numer rachunku bankowego. W praktyce oznacza to bezpieczeństwo graczy i pewne wypłaty w przypadku wygranych zakładów. Co więcej, firma troszczy się również o to, by użytkownicy grali w sposób odpowiedzialny, oferując im między innymi możliwość ograniczenia czasu gry lub kwot, które przeznaczamy na zakłady.

Nowoczesne funkcjonalności i szeroka oferta zakładów

To, co wyróżnia eWinner na tle innych bukmacherów oferujących zakłady online, to szeroki wybór zakładów dotyczących różnych dziedzin sportu, rozgrywek e-sportowych oraz wydarzeń publicznych i politycznych. Dzięki temu każdy gracz może znaleźć ciekawe, atrakcyjne dla siebie propozycję. Na uwagę zasługuje również fakt, że możemy grać nie tylko za pośrednictwem sieci, ale również telefonu. Firma posiada bowiem własną aplikację mobilną, zapewniającą dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu eWinner.

eWinner – bonus 2020

To, co zwróciło na siebie uwagę miłośników gier online, to oferowany przez eWinner bonus 2020 czy też liczne promocje. Otrzymane punkty mogły zostać przeznaczone na obstawianie zakładów w eWinner.

eWinner przygotował również rozbudowany pakiet powitalny dla osób, które decydują się na założenie konta na stronie bukmachera. Pierwszą z jego części jest Zakład Bez Ryzyka, czyli możliwość obstawienia kuponów do 150 złotych. W tym przypadku, nawet jeśli obstawimy pechowo, środki wrócą na nasze konto (pomniejszone wyłącznie o podatek od gier). Nie ryzykujemy więc praktycznie nic. Tak więc w eWinner bonusy 2020 stoją na wysokim poziomie.

Poza tym, firma eWinner oferuje 100% bonusu do drugiego i trzeciego depozytu do wysokości aż 500 zł. Dostępne są również inne akcje promocyjne, takie jak Freebet 25 złotych od ambasadora marki Marcina Gortata.

Jak widać, firma bukmacherska eWinner dobrze przygotowała się do startu na rynku zakładów przez Internet. Przemyślano każdy krok i zadbano o to, by oferta była dla graczy naprawdę atrakcyjna, a przy tym dopasowana do ich potrzeb. Nie dziwi więc fakt, że marka szybko stała się popularna wśród miłośników zakładów bukmacherskich.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.