Dlaczego warto przenieść się do środowiska Apple?

Produkty Apple leża na szarym stole

Artykuł partnera.

Ekosystem Apple niesie za sobą wiele korzyści. Nic dziwnego, że ma wielu zwolenników. Użytkownicy przynajmniej jednego urządzenia z logo nadgryzionego jabłuszka, decydują się również na pozostałe sprzęty z oferty marki, ze względu na ogromne możliwości. Dlaczego warto przenieść się do środowiska Apple?

4 powody, dla których warto przenieść się do środowiska Apple

Apple iPhone, iPad czy MacBook to urządzenia, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Zadebiutowały dawno temu i w ekspresowym tempie stały się niekwestionowanym liderem w branży sprzętu elektronicznego. Gigant z Cupertino tworzy produkty najwyższej jakości, oparte na innowacyjnych rozwiązania. A to wszystko zamknięte w eleganckiej obudowie.

Jednak nie tylko design i podzespoły kuszą zakupem. Główną zaletą urządzeń z logo nadgryzionego jabłuszka jest ekosystem Apple, oferujący szereg funkcji, które sprawiają, że zostawia on swoich konkurentów daleko w tyle. Dlaczego warto przenieść się do środowiska Apple? Oto 4 powodów.

Intuicyjność

Użytkownicy smartfonów z Androidem, komputerów z Windowsem, obawiają się wejścia do świata Apple i obsługi iOS i macOS. Tymczasem okazuje się, że obsługa iPhone’ów, jak i MacBook’ów jest dziecinnie prosta. Urządzenie posiada przyjazny interfejs, a na pulpicie znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze ikony.

Synchronizacja między urządzeniami

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że największą zaletą ekosystemu Apple jest synchronizacja między urządzeniami. Każdy sprzęt z logo nadgryzionego jabłuszka jest zsynchronizowany z Twoim kontem iCloud, gdzie przechowywane są wszystkie pliki. Dzięki temu w każdej chili masz dostęp do nich, bez względu na to, czy korzystasz z iPhone’a, czy z MacBook’a.

Ponadto, możesz wysłać SMS ze smartfona, a następnie odczytać wiadomość na Apple Watch. Z kole wprowadzając zmiany w notatce na iPhone, będziesz je mieć na iPad’zie. Robią zdjęcia telefonem, od razu znajda się w iCloud, a Ty będziesz mógł je obejrzeć na MacBook’u. A skopiowany na telefon tekst można wkleić w komputerze. Lista rzeczy, które robią się w tle, jest długa. A co najważniejsze, wszystko odbywa się automatycznie bez zbędnego ściągania aplikacji czy dodatkowego klikania.

Wieloletnie wsparcie

Jedną z najważniejszych zalet jest wieloletnie wsparcie dla systemu operacyjnego. W tej kwestii Apple nie ma żadnej konkurencji. W przypadku zakupu iPhone’a masz pewność, że otrzymasz wsparcie nawet przez 5 lat! Dzięki temu nawet starszy model będzie na bieżąco aktualizowany. To niezwykle istotne, ponieważ nie chodzi tylko o dodatkowe, nowe funkcje, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo oaz stabilność działania urządzeń.

Unikatowe funkcje

Apple wprowadziło kilka funkcji w ekosystemie, które usprawniają codzienne użytkowanie. Przykładowo, funkcja AirDrop pozwala na szybkie przesyłanie danych między wszystkimi urządzeniami z logo nadgryzionego jabłuszka. Z kolei Sidecar umożliwia wykorzystanie iPad’a jako drugiego ekranu MacBook’a. Nie brakuje również iMessage oraz FaceTime, czyli komunikatorów dla wszystkich urządzeń od giganta z Cupertino.

Dowiedz się więcej na https://idream.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.