Dlaczego warto inwestować w reklamę odblaskową

Firma zainwestowała w dużą reklamę odblaskową

Wybierając reklamę dla swojego biznesu szukamy rozwiązań, które zapewnią wysoki stopień dotarcia do potencjalnych klientów i będą łaskawe dla naszego konta bankowego.

Jednym z takich nośników reklamowych jest pryzmatyczny baner odblaskowy. Jego właściwości sprawiają, że reklama jest widoczna zarówno w dzień i w nocy. W połączeniu z dużym formatem i wysokiej jakości, atrakcyjnym wizualnie nadrukiem, baner odblaskowy to niezwykle skuteczne narzędzie w niemal każdej kampanii informacyjno-promocyjnej!

Jak działa baner odblaskowy?

Baner powstaje na laminowanym PCV. Struktura banera odblaskowego przypomina plaster miodu. Za sprawą malutkich pryzmatycznych soczewek, odbija światło. To sprawia, że bez własnego źródła światła, jest doskonale widoczny zarówno w nocy jak i podczas bardzo słonecznego dnia.

Co równie ważne, w ciągu dnia wygląda bardzo podobnie jak klasyczny baner. Jeśli jest wydrukowany w profesjonalnej drukarni, zapewnia wyraziste barwy oraz czytelny zadruk.

Gdy się ściemni, inne banery znikają w mroku, a baner odblaskowy zaczyna mimowolnie przyciągać całą uwagę mijających go przechodniów, pasażerów i kierowców.

Zalety pryzmatycznego banera reklamowego

Pryzmatyczny baner łączy w sobie dwie ważne dla klientów cechy nośników reklamowych.  Podobnie jak tablice odblaskowe czy light boxy zapewnia bardzo dobrą widoczność w nocy.

Co więcej, uwzględniając zasięg i czas działania reklamy, koszt banera jest stosunkowo niski. Dodatkowo, jak wszystkie banery, gwarantuje mobilność –  a co za tym idzie –  swobodę wykorzystania. Można zmieniać jego miejsce ekspozycji czy przechowywać na kolejny rok, w przypadku reklam produktów i usług typowo sezonowych.

Ponadto:

  • baner odblaskowy jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg oraz mało podatny na uszkodzenia mechaniczne,
  • baner pryzmatyczny wykazuje dużą odporność na różnice temperatur, co pozwala na łączenie w bryty o większych rozmiarach,
  • jest trwały,
  • nie generuje kosztów związanych z instalacjami doświetlającymi (montaż, utrzymanie, pobór prądu).

Pryzmatyczny baner odblaskowy – do jakiej ekspozycji sprawdzi się najlepiej?

Baner odblaskowy to idealne rozwiązanie w miejscach, w których reklama powinna być widoczna o zmroku i w nocy. Także w lokalizacjach, w  których nie ma możliwości instalacji oświetlenia (lub jest to nieopłacalne) baner odblaskowy będzie najlepszym nośnikiem reklamowym. Dobrej jakości banery odblaskowe zamówisz tutaj.

Ten rodzaj baneru sprawdzi się w każdym miejscu, na które padać będzie światło reflektorów –  baner powinien być ustawiony prostopadle do światła.

Banery odblaskowe wykorzystują firmy z branży gastronomicznej, rozrywkowej i  reklamowej. Całodobowe sklepy, punkty apteczne oraz prywatne placówki medyczne i weterynaryjne także chętnie wybierają banery pryzmatyczne.

Reklama drukowana – czy warto w nią inwestować?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się czy powiesić baner przy drodze czy może jednak zainwestować w reklamę online. Jeśli Twoja grupa docelowa jest aktywnymi użytkownikami Internetu, taka kampania reklamowa online na pewno przyniesie korzyść. Podobnie rzecz ma się do baneru odblaskowego – jeśli Twój potencjalny klient przemieszcza się w okolicy, w której planujesz zawiesić baner, również możesz spodziewać się wzrostu rozpoznawalności marki. Istotną kwestią jest porównanie dostępności reklamy dla odbiorcy oraz kosztu jaki poniesiesz. W tym przypadku na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się baner odblaskowy. Ekspozycja przez 24 godziny na dobę, przez kilka lat, bez limitu odbiorców – to mówi samo za siebie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.