Czym są tzw. wlepki?

Produkcja wlepek reklamowych dla firm

Wlepki reklamowe to małe, niepozorne, ale rzucające się w oczy elementy marketingu. Drukowane są na papierze samoprzylepnym i zawierają dany przekaz językowy lub obrazkowy. Mogą być umieszczane w miejscach codziennych, w których potencjalni Klienci będą mieli styczność z wlepką nieustannie. Czym się wyróżniają wlepki reklamowe?

Charakterystyka wlepek reklamowych

Wlepki posiadają różne kształty i są jedną z form sztuki ulicznej. Zazwyczaj drukowane są na papierze lub folii i posiadają grafikę, tekst, a czasem jedno i drugie. Dzięki niewielkim kształtom wlepki mogą być umieszczane w środkach komunikacji miejskiej oraz w miejscach, do których często uczęszczają docelowi odbiorcy. Wlepki reklamowe ze względu na swój rozmiar mogą być bardzo łatwo i dyskretnie przyklejane. Są także znacznie bardziej widoczne w większych miastach i nawiązują do street artu. Były doceniane już na początku XX wieku, kiedy to za pomocą absurdu i dowcipu kreatywni twórcy przedstawiali na niewielkich wlepkach tworzoną przez siebie sztukę.

Zalety wlepek reklamowych

Wlepki reklamowe to niewielkie naklejki, które są nieodłączną częścią przestrzeni miejskiej. Stanowią świetną reklamę dla przedsiębiorstw, które mogą na nich umieszczać przekaz o danym produkcie. Niewielki rozmiar tych naklejek dodatkowo ułatwia ich ”aplikację” w miejscach publicznych – przejściach ulicznych, przystankach komunikacji miejskiej. To także coraz popularniejsza alternatywa dla rozdawania ulotek. To również doskonała alternatywa dla wizytówek – wielu przedsiębiorców rozdaje wlepki np. na targach lub zostawia je w miejscach, gdzie mogą znaleźć się potencjalni Klienci. Wlepki reklamowe są także chętnie stosowane jako dodatek do sprzedawanych produktów. Tak uniwersalny i skuteczny sposób na reklamę, jaką są wlepki, oferuje m.in. producent wlepki.com

Gdzie zamówić wlepki reklamowe?

Wlepki można wykonać w profesjonalnych drukarniach, które posiadają niezbędny sprzęt i doświadczenie. Warto jednak wybierać renomowane drukarnie, które oferują wydruk wlepek o wysokiej rozdzielczości oraz w dowolnym kształcie. Takie miejsca pomagają także w przygotowaniu projektu grafiki, która będzie się znajdować na wlepce. Wszelkie informacje znajdują się zwykle na stronie internetowej. To bardzo istotne, ponieważ odpowiednio przygotowany projekt sprawi, że nalepka przyciągnie wzrok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.