Biuro w stylu boho

Styl boho kojarzy nam się z naturą beztroską i bohemą. Cóż, taki właśnie jest. Za to pytanie brzmi, czy jest sens wprowadzać taki nastrój do biura?

Diabeł tkwi w szczegółach

Warto wiedzieć, że styl boho czerpie garściami z eco, etno oraz szalonych lat 60`. Jednak nie każda branża przełknie feerię barw i charakterystycznej patchworkowej plątaniny. Jednak w wielu z nich ten styl będzie jak wisienka na torcie.

W jakiej branży biuro w stylu boho daje pole do popisu

Aranżując tylko niewielkie elementy w tym stylu można boho nawet wprowadzić do biura maklerskiego, chociażby w dodatkach wykonanych z drewna. Jednak nie będzie on czytelny i tam powinien taki pozostać.

Za to w branżach zdominowanych przez płeć piękną oraz tych związanych z wnętrzami elementy w stylu boho będą stanowić bardzo pożądany dodatek. Pod czerpaniem z boho rozumiemy wybieranie tego, co podkreśli nasz charakter i doda wnętrzu smaku. Nie zagracajmy każdej ściany w biurze, bo to wygląda chaotycznie.

Jakie i z czego dodatki w stylu boho do biura

Wiedząc z czego czerpie styl boho możemy z powodzeniem dobrać odpowiednie dodatki. Nawiązać możemy nie tylko do samej ekologii, ale też do kultury etnicznej. Nawet elementy wyposażenia wykonane z drewna w naturalnym kolorze z dodatkiem zieleni w postaci roślin będą się nadawać.

Drewno w stylu boho

Akurat ten materiał odgrywa w nim istotną rolę. Drewno ma w sobie ducha natury i to z powodzeniem możemy wykorzystać aranżując biuro. Dzięki dodatkom z drewna uzyskamy tą lekkość stylu, a przy okazji zachowamy elegancję wnętrza.

Przede wszystkim wygoda

Wyznacznikiem boho jest wygoda, a na pewno swoboda w jakiej powinniśmy się czuć w pomieszczeniu urządzonym w stylu boho. Ma on za zadanie sprawić, że wnętrze jest przytulne i aż zapraszać do swobodnego rozgoszczenia się w nim. Nie jest to raczej styl, którym można wywrzeć wrażenie, za to świetnie nadaje się aby wprowadzić nastrój swobodny.

Dodatki do biura w stylu boho są odważne, ale bardzo fajnie nadają wnętrzu indywidualny charakter. Dobrze urządzone wnętrze sprawia wrażenie bardzo osobowego, tak że nie ma się ochotę w nim przebywać. Wzorzyste dodatki pozwalają na chwilę oderwać oczy od monitora i skupić wzrok, dać odpocząć oczom.

Źródło:

http://www.jurex-schody.pl/

One thought on “Biuro w stylu boho

  1. Drewno do biura wygląda o wiele bardziej elegancko niż plastik. Kiedyś byłam gdzieś na rozmowie w biurze, które wyglądało tak właśnie trochę w tym stylu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.